دنیای فارکس یک دنیای جذاب برای رسیدن به درآمد دلاری و درآمد اضافی برای ایرانیان است. بروکر ای پلنت، یک بروکر جدید و تازه وارد در دنیای بازارهای مالی است که از همان ابتدا توجه بسیاری از افراد را جلب کرده است مخصوصا با قابلیت و خدماتی که برای ایرانیان در نظر دارد.

این بروکر پشتیبانی 24 ساعته و به موقع را برای مشتریان خود دارد. همچنین شما در این بروکر به جفت ارزهای پایه و اصلی، سهام ها، طلا و غیره دسترسی دارید و می توانید در این بازارها معامله داشته باشید. در این مقاله در رابطه با ای پلنت بروکرز اطلاعات بسیار جامعی را کسب می کنید و از انتخاب خود برای این بروکر مطمئن می شوید.

بروکر ای پلنت به شما در انجام معاملات کمک می کند زیرا شما بدون یک بروکر مناسب نمی توانید معامله کنید، شما باید تمامی اطلاعات لازم را کسب کنید و بعد وارد دنیای بازارهای مالی شوید، شما با شروع آموزش فارکس، در مسیر رشد سرمایه قرار می گیرید و می توانید سرمایه خود را در یکسال بیشتر کنید. در بروکر ای پلنت هزینه های معاملاتی در عین بیشتر شدن سود شما به حداقل می رسد. در این بروکر اسپرد و کمیسیون کمی از معامله گران دریافت می شود، پس منتظر چه هستید و وارد بروکر ای پلنت شوید.

بیشتر بخوانید : آشنایی با معنا و مفهوم سیگنال سرمایه گذاری

معرفی و بررسی بروکر ای پلنت

برای ایرانیان بروکری مناسب است که ایرانیان بتوانند از آن استفاده کنند و به آن ها خدمت رسانی کند. بروکر ای پلنت یکی از بروکرهایی است که ایمن و مطمئن است و یک تیم پشتیبانی جذاب و کاربلد دارد و امکان معامله بسیاری از جفت ارزها و سهام ها و غیره را دارد، ای پلنت بروکرز یکی از برترین بروکرهای تازه نفس است که در سال 2022 در کشور انگلستان به ثبت و تایید رسیده است.

بیشتر بخوانید : بررسی روند قیمت و اهمیت آن در بازارهای مالی

این بروکر اخبار تکنیکال، فاندامنتال و آموزش های بسیاری را در شبکه های اجتماعی خود مانند تلگرام ای پلنت بروکر و همچنین کانال یوتیوب ای پلنت بروکرز خود قرار می دهد تا افرادی که به تازگی وارد دنیای معامله گری شده اند در مسیر پیشرفت و رشد در بازارهای مالی، به خصوص بازار فارکس داشته باشند.

حفاظت از حریم خصوصی و حفاظت از اطلاعات شخصی و مالی مشتریان ePlanet Brokers و بازدیدکنندگان وب سایت یکی از بالاترین اولویت های این بروکر است. این بروکر فارکس اطلاعات مورد نیاز برای افتتاح حساب، انجام معاملات موثر تجاری و محافظت از دارایی ها و حریم خصوصی شما را جمع آوری می کند که اطلاعاتی مانند ایمیل، شماره تلفن و غیره است و محفوظ می ماند.

بیشتر بخوانید : تورم اقتصادی چیست و چگونه محاسبه می شود؟

دفتر مرکزی

شرکت یا دفتر مرکزی ای پلنت بروکر در کشور انگلستان ثبت و واقع شده است، اما دفتر مرکزی این بروکر در صوفیای بلغارستان و دفتر پشتیبانی فارسی برای فارسی زبانان نیز در کشور ترکیه واقع شده است.

پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته در پنج روز هفته گزینه پشتیبانی این بروکر است، بهترین بروکر فارکس مسلما پشتیبانی دقیق و چند زبانه را برای تمامی مشتریان خود دارد که بروکر ای پلنت نیز به همین صورت است. ایرانیان دوست دارند بروکری که انتخاب می کنند هم از زبان فارسی پشتیبانی کند هم سریعا سوالات آنان را پاسخ دهد، ای پلنت بروکر از طریق یک تیم قوی و ماهر در بازارهای مالی به افراد پشتیبانی می دهد و از طریق تلفن، چت آنلاین، سایت و غیره به مشتریان خود پاسخ می دهد. فقط حواستان باشد روزهای شنبه و یکشنبه در کشورهای دیگر تعطیل است.

بیشتر بخوانید : وین ریت چیست و چگونه آنرا محاسبه کنیم؟

پشتیبانی بروکر ای پلنت

افتتاح حساب در بروکر ای پلنت

شما اول باید وارد سایت eplanetbrokers.com شوید و گزینه باز کردن حساب یا باز کردن اکانت را بزنید و روند ثبت نام را ادامه دهید، تمامی مراحل برای شما معلوم است و بسیار آسان است. گزینه register را بزنید و اطلاعات خود را وارد کنید به این نکته توجه کنید که ایمیل را به درستی و صحیح وارد کنید.

برای وارد شدن به حساب باید پیام ارسالی به ایمیل خود را تایید کنید تا حساب شما باز شود بعد که سایت برای شما بالا آمد گزینه verify your identity را بزنید تا احراز هویت خود را آغاز کنید در قسمت اول یک مدرک هویتی خود را بارگذاری کنید بعد از تایید از سوی بروکر شما می توانید به بقیه گزینه ها در بروکر ای پلنت دسترسی داشته باشید و حساب برای شما باز می شود.

بیشتر بخوانید : آشنایی با حساب اسلامی (swap-free) و تأثیر آن در انتخاب بروکر مناسب

دارایی های قابل معامله

دارایی های قابل معامله در بروکر ای پلنت طلا، سهام ها، طلا و غیره است که برای افراد ماهر و تازه کار بسیار مناسب است و تمامی دارایی های مهم را پشتیبانی می کند. طبق گفته ای پلنت بروکرز، 33 نماد یعنی 29 نماد جفت ارز و 2 نماد طلا و نقره توسط این بروکر معامله می شود و معامله گر می تواند تایین کند که کدام نماد را با کدام نقدینگی معامله کند

بیشتر بخوانید : معرفی و بررسی جامع معاملات انتقالی (Carry Trade)

پلتفرم معاملاتی

پلتفرم های معاملاتی بروکر سی تریدر و متاتریدر5 است که با توجه به انواع حساب معاملاتی ای که برای خود انتخاب می کنید، آنها را برای شما شرح می دهیم:

  1. پلتفرم سی تریدر

این پلتفرم دارای سه نوع حساب است که Acc Type و ECN Islamic و ECN Standard است که هرکدام اسپرد ها و کمسیون های متنوعی دارد که شامل موارد زیر است:

  • حساب Acc Type ( Training ) شامل: اسپرد 0.4، حداقل سپرده 20 دلار، کمسیون به ازای هر لات 4 دلار، با سوآپ، استاپ 20 درصد و لوریج تا 4000 است.
  • حساب Acc Type ( ECN Islamic) شامل : اسپرد 0.4، حداقل سپرده 100 دلار، کمیسیون به ازای هرلات 6 دلار، بدون سوآپ، استاپ 60 درصد و لوریج تا 500 است.
  • حساب Acc Type ( ECN Standard) شامل : اسپرد 0.4، حداقل سپرده 100 دلار، کمیسیون به ازای هرلات 6 دلار، با سوآپ، استاپ 30 درصد و لوریج تا 500 است.

بیشتر بخوانید : انواع حساب معاملاتی در فارکس

  1. پلتفرم متاتریدر

این پلتفرم دارای سه نوع حساب است که  Standardو ECN Islamic و Gold Special است که هرکدام اسپرد ها و کمسیون های متنوعی دارد که شامل موارد زیر است:

  • حساب Standard شامل: اسپرد 0.4، حداقل سپرده 100 دلار، کمسیون ندارد، با سوآپ، استاپ 30 درصد و لوریج تا 400 است.
  • حساب ECN Islamic شامل : اسپرد 0.4، حداقل سپرده 100 دلار، کمیسیون به ازای هرلات 6 دلار، بدون سوآپ، استاپ 60 درصد و لوریج تا 500 است.
  • حساب Gold Special شامل : اسپرد 0.1، حداقل سپرده 500 دلار، کمیسیون به ازای هرلات 1 دلار، با سوآپ، استاپ 40 درصد و لوریج تا 100 است.

بیشتر بخوانید : تفاوت تحلیل تکنیکال و فاندمنتال

اسپرد

اسپرد تمامی معاملات در بروکر ای پلنت بسیار مناسب و کم است و مناسب انجام معاملات برای افراد با تجربه و کم تجربه است. حساب استاندارد اسپرد 0.4 و حساب سوآپ اسپرد 400 و حساب طلا اسپرد 0.1 دارد.

اعتبار و رگوله بروکر ای پلنت

اعتبار و رگوله بروکر ای پلنت

ePlanetMarkets LTD یکی از معدود نمونه های نادر از گروهی از متخصصان باتجربه بازارهای مالی است که توانسته است زیر چتر چشم انداز منحصر به فرد یک رویکرد اقتصادی برد برد مشخص شود. محرک اصلی نهایی در پشت اولین قدم‌های این بروکر، گسترش آگاهی عمومی از اقتصاد سود آور است. بروکر ای پلنت با افتخار دارای بالاترین مجوز کارگزاری بین المللی صادر شده توسط مرجع مالی اتحادیه کومور و MWALI است.

این اعتبار نشان دهنده تعهد این بروکر فارکس به بالاترین استانداردهای یکپارچگی مالی و انطباق با مقررات است، این بروکر که طبق قانون شرکت های بین المللی ACT 2006 اداره می شود، مجاز به ارائه خدمات کارگزاری بین المللی و تسویه حساب به مشتریان در سطح جهانی است.

بیشتر بخوانید : سیگنال فارکس با هوش مصنوعی : کسب درآمد نجومی از فارکس

مرجع اتحادیه کومور یکی از سخت گیرانه ترین ناظر ها است که با توجه به شیوه های بین المللی است و بهترین بروکر فارکس قطعا این مجوز را دارد، این اتحادیه بروکر ای پلنت را تایید کرده است و باعث می شود مشتریان اطمینان حاصل کنند که بروکر معتبر است. بر اساس قانون شرکت های جهانی در سال 2006 کارگزاران ای پلنت از اصول انصاف و عدل، مسئولیت پذیری حمایت می کنند و آن را سرلوحه کار خود قرار داده اند. بروکر ای پلنت تحت یک سری از قوانین های مشخص و کامل عمل می کنند که در همه آن ها امنیت حساب مشتریان را از همه واجب تر می داند.

ePlanet Brokers LTD در فومبونی جزیره موهلی، اتحادیه کومور، با شماره IBC HY00923038 تنظیم شده است و دارای مجوز کارگزاری شماره T2023372 طبق قانون شرکت های بین المللی و جهانی 2006 است.

بیشتر بخوانید : کپی تریدینگ چیست و چگونه کار می کند؟

خدمات بروکر ای پلنت برای ایرانیان

بروکر ای پلنت به ایرانیان نیز خدمات دهی دارد که شامل پشتیبانی به زبان فارسی، باز شدن سایت بدون فیلتر شکن، استفاده 24 ساعته از بروکر، استفاده از حساب اسلامی و بدون سوآپ ecn برای این مدل حساب و بسیاری از موارد دیگر که برای ایرانیان بسیار مناسب است. حداقل سپرده برای شروع حساب بسیار پایین بوده و همچنین آموزش هایی در همه بخش های یادگیری برای ایرانیان وجود دارد.سود شما در ایران در این بروکر سریعا به حساب شما واریز می شود.

در کل سود به دست آمده در بروکر فارکس به صورت خودکار و آنلاین به حساب شما واریز می‌شود، وقتی که شما یک معامله‌ی موفقیت‌آمیز و عالی انجام می‌دهید و کسب سود می کنید، این میزان سود به صورت خودکار به حساب شما اضافه می‌شود.

این عملیات به صورت خودکار توسط سیستم هوشمند فارکس انجام می‌شود و شما نیازی به هیچ عمل دیگری برای واریز سود به حساب ولت خود ندارید. برای معامله گران مهم است که سودی که برداشت می کنند سریع به حساب آن ها واریز شود و بروکر ای پلنت به شما این امکان را می دهد که سریع تر از بروکرهای دیگر فارکس پول خود را برداشت کنید.

همچنین این بروکر در نظر دارد تا به ایرانیان، خدمات کپی تریدینگ را هم ارائه دهد تا معامله گران بتوانند از تمامی فرصت های موجود در بازار فارکس بهره مند شوند.

بیشتر بخوانید : کپی تریدینگ چیست و چگونه کار می کند؟

خدمات بروکر ای پلنت برای ایرانیان

جمع بندی

بروکر ای پلنت یک بروکر پیشرو در بین بروکرهای فارکس است که برای ایرانیان انتخابی مناسب است و در زمینه خدمت رسانی به ایرانیان یک بروکر مناسب است. بروکر ای پلنت در ویندوز، تلفن همراه اندروید و IOS ارائه می دهد.

حساب های بروکر شامل ECN، ECN اسلامی و غیره است و دو پلتفرم متاتریدر و سی تریدر را پشتیبانی می کند و روش‌های مختلف معامله را برای معامله گران ارائه می‌دهد که شامل درگاه های پرداخت آنلاین متنوع، واریز و برداشت به شکل ارز فیات، دروازه های رمزنگاری Tether، Ethereum، Bitcoin است.

Shares:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *